Առաջնություններ

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՍՔՎՈՇԻ II ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ. ՄԱՅԻՍԻ 25

Երկրորդ խաղային օրը` մայիսի 25-ին, մրցեցին "M2" և "M3"  կարգի խաղացողները: Խաղի արդյունքներով "M2" կարգում `

I տեղը զբաղեցրեց Տեր-Ավետիսյան Վանանդը,

II տեղը զբաղեցրեց Բունիաթյան Տիգրանը,

III տեղը զբաղեցրեց Գրիգորյան Վրույրը:

Դիտել նկարները:

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ  ՍՔՎՈՇԻ II ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ

Մայիսի 25 "M2" կարգ  
 
A Group   I Փուլ 
1.  Նիկոյան Դավիթ  10  9    
2.  Բունիաթյան Տիգրան   12  11    
 
3. Նավասարդյան Գագիկ  11  6  11  
4. Գրիգորյան Վրույր  9  11  8    
 
5. Տեր- Ավետիսյան Վանանդ 11 11

 
6. Սարգսյան Վահագ 
4 1    
 
II Փուլ 
1.  Նիկոյան Դավիթ
9  11  11  
3. Նավասարդյան Գագիկ
11  6  4  
 
2.  Բունիաթյան Տիգրան 
8 11 7
 
5. Տեր- Ավետիսյան Վանանդ
11 5 11


          
4. Գրիգորյան Վրույր
11 11     
6. Սարգսյան Վահագ 
6 7

 




   
III Փուլ           
1.  Նիկոյան Դավիթ 4 13 9    
4. Գրիգորյան Վրույր 11 11 11    
           
2.  Բունիաթյան Տիգրան  11 11      
6. Սարգսյան Վահագ  6 5      
           
3. Նավասարդյան Գագիկ 10 5      
5. Տեր- Ավետիսյան Վանանդ 12 11      
           
IV Փուլ          
1.  Նիկոյան Դավիթ 8 11 8    
5. Տեր- Ավետիսյան Վանանդ 11 3 11    
           
2.  Բունիաթյան Տիգրան  11 11      
4. Գրիգորյան Վրույր 5 6      
           
3. Նավասարդյան Գագիկ 11 11      
6. Սարգսյան Վահագ  6 8      
           
V Փուլ          
1.  Նիկոյան Դավիթ 11 11      
6. Սարգսյան Վահագ  9 8      
           
2.  Բունիաթյան Տիգրան  11 11      
3. Նավասարդյան Գագիկ 8 8      
           
4. Գրիգորյան Վրույր 11 7 6    
5. Տեր- Ավետիսյան Վանանդ 7 11 11    
           
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՍՔՎՈՇԻ II ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի 25 "M3" կարգ  
 
A Group   I Փուլ 
1.  Գրիգորյան Արմինե  11  15    
2.  Ասատրյան Լուսինե   7  13    
 
3. Մարկոսյան Արմեն  11  11    
4. Նավասարդյան Հարություն  8  4      
 
IIՓուլ 




 
1.  Գրիգորյան Արմինե
4 8    
3. Մարկոսյան Արմեն 11 11      

2.  Ասատրյան Լուսինե
3 5    
4. Նավասարդյան Հարություն
11 11     
 
III Փուլ




 
1.  Գրիգորյան Արմինե
11 11


4. Նավասարդյան Հարություն
 2       



   
2.  Ասատրյան Լուսինե
8 11 11
 
3. Մարկոսյան Արմեն
11 8 5    

         
B Group   I Փուլ 



   
1. Գրիգորյան Վարդան 11 7 5    
2. Դավթյան Ավետ  3 11  11     
 

     
3. Նավասարդյան Գագիկ 13 11      
4. Կարապետյան Արա 11      



     
II Փուլ 


     
1. Գրիգորյան Վարդան  11  4    
3. Նավասարդյան Գագիկ
 9 11   11    




   
2. Դավթյան Ավետ
7 6
   
4. Կարապետյան Արա 11 11       



     
III Փուլ


     
1. Գրիգորյան Վարդան   2 11     
4. Կարապետյան Արա
11 9 11     



     
2. Դավթյան Ավետ  3      
3. Նավասարդյան Գագիկ
 11  11      



     

Վերադառնալ