Առաջնություններ

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՍՔՎՈՇԻ II ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ. ՄԱՅԻՍԻ 24

Պարզ դարձան Հայաստանի սքվոշի II առաջնության խաղային օրվա արդյունքները`"M1" և "M3" կարգերում:

Դիտել նկարները:

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ  ՍՔՎՈՇԻ II ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի 24 "M1" կարգ  
 
A Group   I Փուլ 
1.  Ավետիսյան Հայկ  11  11  13  
2.  Դավթյան Հովհաննես   7  3  11  
 
3. Գրիգորյան Սերգո  11  11  11  
4.  Փանոսյան Արմեն  4  9  5    
 
A Group   II Փուլ 




 
1.  Ավետիսյան Հայկ 
 11  12  11  
3.  Գրիգորյան Սերգո
 5  10  7  
 
2.  Դավթյան Հովհաննես 
 11  11  11  
4.  Փանոսյան Արմեն
 7  6  5  
 
A Group   III Փուլ 




 
1.  Ավետիսյան Հայկ   11 11 11

4.  Փանոսյան Արմեն  9  7  2     

       
2. Դավթյան Հովհաննես 5 11 8 11  15
3.  Գրիգորյան Սերգո 11 8 11 17 


B Group   I Փուլ 
1. Քեշիշյան Սերգեյ
11  11  11

 


2.  Էվի Մորոու
1  9  9    
 
3.  Գրիգորյան Հովհաննես
11 7 13  11
4  Դանիելյան Արման
5 11 11  8  
 
B Group    II Փուլ 




 
1. Քեշիշյան Սերգեյ
11 9 11  12
3. Գրիգորյան Հովհաննես
4 11 6  10
 
2.  Էվի Մորոու
0 6 9

4  Դանիելյան Արման
11 11 11  

B Group  III Փուլ 




 
1. Քեշիշյան Սերգեյ
11 11 11

4  Դանիելյան Արման
 9  8  1    

       
2. Էվի Մորոու
4 5 6    
3. Գրիգորյան Հովհաննես   11 11 11    

 

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՍՔՎՈՇԻ II ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի 24 "M3" կարգ  
 
A Group   I Փուլ 
1.  Գրիգորյան Արմինե   11  11    
2.  Ասատրյան Լուսինե  7  5    
 
3.  Գրիգորյան Վարդան   11  11    
4.  Հովհաննիսյան Գեղամ  4  9      
 
A Group   II Փուլ 




 
1.  Գրիգորյան Արմինե 
 3  
3.  Գրիգորյան Վարդան
 11 11  11   
 
2.  Ասատրյան Լուսինե
 9  9    
4.  Հովհաննիսյան Գեղամ
 11  11    
 
A Group   III Փուլ 




 
1.  Գրիգորյան Արմինե 11 11


4.  Հովհաննիսյան Գեղամ  6  2        

       
2. Ասատրյան Լուսինե 4 7
   
3. Գրիգորյան Վարդան 11 11
   


B Group   I Փուլ 
1. Ասատրյան Լուսինե
 10  5  

 


2. Մարկոսյան Արմեն
 12  11      
 
B Group    II Փուլ 




 
2. Մարկոսյան Արմեն
11 11
 
3. Սարգսյան Նաիրա
5 4
 

B Group  III Փուլ 




 
1. Ասատրյան Լուսինե
11 11


3. Սարգսյան Նաիրա
 9 6
   

C Group   I Փուլ 

1. Նավասարդյան Գագիկ 
 11  11  

 


2  Անդրանիկյան Արտավազդ
 9  7      
 
C Group    II Փուլ 




 
2  Անդրանիկյան Արտավազդ
10 13 11  
3. Ճաղարյան Գրիգոր
12 11 7  
 
C Group  III Փուլ 




 
1.  Նավասարդյան Գագիկ
11 11


3. Ճաղարյան Գրիգոր
 5  4      

       
D Group   I Փուլ           
1. Կարապետյան Արա 11 11      
2. Եղիազարյան Ալեքս 6 4      
           
D Group   II Փուլ          
2. Եղիազարյան Ալեքս 5 11 1    
3. Ավագյան Մարինե 11 8 11    
           
D Group   III Փուլ          
1. Կարապետյան Արա 11 8 11    
3. Ավագյան Մարինե 2 11 6    
           
E Group   I Փուլ           
1. Նավասարդյան Հարություն 7 11 11    
2. Բաղդասարյան Մարգարիտա 11 8 2    
           
3. Հովհաննիսյան Րաֆֆի 11 11      
4. Իսախանյան Նաիրա 2 7      
           
E Group   II  Փուլ          
1. Նավասարդյան Հարություն 11 11      
3. Հովհաննիսյան Րաֆֆի 8 0      
           
2. Բաղդասարյան Մարգարիտա 11 11      
4. Իսախանյան Նաիրա 2 7      
           
E Group   III   Փուլ          
1. Նավասարդյան Հարություն 11 11      
4. Իսախանյան Նաիրա 3 4      
           
2. Բաղդասարյան Մարգարիտա 11 11      
3. Հովհաննիսյան Րաֆֆի 2 7      
           
F Group   I   Փուլ          
1. Դավթյան Ավետ  7 11  11     
2. Նշանյան Ստեփան 11 6 4    
           
3. Արշակյան Վարդուհի 9 3      
4. Սարգսյան Մարատ 11 11      
           
F Group   II    Փուլ           
1. Դավթյան Ավետ 11 11      
3. Արշակյան Վարդուհի 0 5      
           
2. Նշանյան Սետփան 13 2 11    
4. Սարգսյան Մարատ 11 11 1    
           
 F Group   III    Փուլ           
1. Դավթյան Ավետ 11 11      
4. Սարգսյան Մարատ 0 2      
           
2. Նշանյան Ստեփան 11 11      
3. Արշակյան Վարդուհի 6 6      
           

Վերադառնալ