ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ ՄԱՅԻՍԻ 26
Պարզ դարձան երկրորդ խաղային օրվա արդյունքները` մինչև 13 տարեկան, 13-17 աղջիկների և տղաների տարիքային խմբերում:
ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ | |||||
Մայիսի 26 Տղաներ 13-17 | |||||
A Group I Փուլ |
|||||
1. Մանուկյան Սիմոն |
11 | 11 | 11 | ||
2. Հարությունյան Դավիթ |
3 | 6 | 4 | ||
A Group II Փուլ |
|||||
2. Հարությունյան Դավիթ | 5 | 5 | 2 | ||
3. Գրիգորյան Սերգեյ |
11 | 11 | 11 | |
|
A Group III Փուլ | |||||
1. Մանուկյան Սիմոն |
11 | 11 | 11 | ||
3. Գրիգորյան Սերգեյ | 8 | 3 | 9 | ||
B Group I Փուլ | |||||
1. Աթանեսյան Գևորգ |
2 | 2 | 4 | ||
2. Աբրահամյան Դավիթ |
11 | 11 | 11 | ||
3. Գրիգորյան Հովհաննես |
9 | 11 | 11 | 11 | 9 |
4. Բունիաթյան Տիգրան |
11 | 7 | 3 | 6 | 11 |
B Group II Փուլ |
|||||
1. Աթանեսյան Գևորգ |
11 | 11 | 11 | ||
3. Գրիգորյան Հովհաննես |
4 | 2 | 4 | ||
2. Աբրահամյան Դավիթ | 11 | 11 | 11 |
|
|
4. Բունիաթյան Տիգրան |
9 | 8 | 4 | ||
B Group III Փուլ | |||||
1. Աթանեսյան Գևորգ |
11 | 11 | 11 | ||
4. Բունիաթյան Տիգրան |
5 | 8 | 3 | ||
2. Աբրահամյան Դավիթ |
9 | 11 | 10 | 11 | 8 |
3. Գրիգորյան Հովհաննես |
11 | 8 | 12 | 9 | 11 |
Մայիսի 26 Աղջիկներ 13-17 | |||||
A Group I Փուլ |
|||||
1. Վարդանյան Իզաբելլա |
5 | 2 | 6 | ||
2. Ավագյան Մարինե |
11 | 11 | 11 | ||
A Group II Փուլ |
|||||
2. Ավագյան Մարինե | 11 | 11 | 11 |
|
|
3. Վարդանյան Անուշ |
8 | 5 | 3 | ||
A Group III Փուլ |
|||||
1. Վարդանյան Իզաբելլա |
7 | 9 | 11 | 6 | |
3. Վարդանյան Անուշ |
11 | 11 | 7 | 11 | |
B Group I Փուլ | |||||
1. Վարդանյան Զինա |
9 | 5 | 6 | ||
2. Մկրտչյան Էլեն |
11 | 11 | 11 | ||
B Group II Փուլ |
|||||
2. Մկրտչյան Էլեն |
11 | 11 | 11 | ||
3. Ղարիբյան Նաթելլա | 8 | 6 | 3 | ||
B Group III Փուլ | |||||
1. Վարդանյան Զինա | 11 | 11 | 11 | ||
3. Ղարիբյան Նաթելլա | 5 | 6 | 7 | ||
Մայիսի 26 Տղաներ մինչև 13 տարեկան |
|||||
A Group I Փուլ | |||||
1. Շեկունց Էրիկ | 10 | 5 | 12 | 6 | |
2. Վարդանյան Էրիկ | 12 | 11 | 10 | 11 | |
3. Վարդանյան Հրանտ | 4 | 8 | 3 | ||
4. Վարդանյան Հարություն | 11 | 11 | 11 | ||
A Group II Փուլ | |||||
1. Շեկունց Էրիկ | 11 | 11 | 11 | ||
3. Վարդանյան Հրանտ | 6 | 5 | 4 | ||
2. Վարդանյան Էրիկ | 11 | 11 | 12 | ||
4. Վարդանյան Հարություն | 8 | 6 | 10 | ||
A Group III Փուլ | |||||
1. Շեկունց Էրիկ | 9 | 10 | 7 | ||
4. Վարդանյան Հարություն | 11 | 12 | 11 | ||
2. Վարդանյան Էրիկ | 11 | 11 | 11 | ||
3. Վարդանյան Հրանտ | 4 | 6 | 2 | ||
B Group I Փուլ | |||||
1. Դավթյան Ավետ | 11 | 9 | 16 | 10 | 11 |
2. Հարությունյան Արմեն |
8 | 11 | 14 | 12 | 8 |
B Group II Փուլ | |||||
2. Հարությունյան Արմեն | 0 | 1 | 2 | ||
3. Նավասարդյան Գագիկ | 11 | 11 | 11 | ||
B Group III Փուլ | |||||
1. Դավթյան Ավետ | 2 | 5 | 6 | ||
3. Նավասարդյան Գագիկ | 11 | 11 | 11 |
Վերադառնալ