Առաջնություններ

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ ՄԱՅԻՍԻ 26

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ ՄԱՅԻՍԻ 26

Պարզ դարձան երկրորդ խաղային օրվա արդյունքները` մինչև 13 տարեկան, 13-17 աղջիկների և տղաների տարիքային խմբերում:

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի 26 Տղաներ 13-17  
 
 A Group   I Փուլ 
1.  Մանուկյան Սիմոն 
 11  11 11  
2.  Հարությունյան Դավիթ
3  6  4  
A Group   II Փուլ 
2.  Հարությունյան Դավիթ  5 5 2  
3.  Գրիգորյան Սերգեյ
11  11  11    
A Group   III Փուլ 
1.  Մանուկյան Սիմոն 
11 11 11
 
3.  Գրիգորյան Սերգեյ  8 3 9





 
B Group   I Փուլ 
1. Աթանեսյան Գևորգ
2 2 4  
2. Աբրահամյան Դավիթ
11 11 11  
 
3. Գրիգորյան Հովհաննես 
9 11 11 11  9
4. Բունիաթյան Տիգրան 
11 7 3 6 11

           
B Group   II Փուլ 
       
1. Աթանեսյան Գևորգ
11 11 11    
3. Գրիգորյան Հովհաննես 
4 2 4    
           
2. Աբրահամյան Դավիթ   11   11   11   

 


4. Բունիաթյան Տիգրան 
9 8 4    
 
B Group    III Փուլ  
1. Աթանեսյան Գևորգ
11 11 11  
4. Բունիաթյան Տիգրան
5 8 3  
 
2. Աբրահամյան Դավիթ
9 11 10 11   8
3. Գրիգորյան Հովհաննես
11 8 12 9    11

 Մայիսի 26 Աղջիկներ 13-17

A Group   I Փուլ 

1. Վարդանյան Իզաբելլա
 5  2  6  
2.  Ավագյան Մարինե
11 11 11    




   
A Group   IՓուլ 

2.  Ավագյան Մարինե                                   11 11 11

 

 
3.  Վարդանյան Անուշ
8 5 3    
 
A Group   IIՓուլ

1. Վարդանյան Իզաբելլա
7 9 11  6
3.  Վարդանյան Անուշ
11 11 7  11
 
B Group   I Փուլ 
1.  Վարդանյան Զինա 
9 5 6

2.  Մկրտչյան Էլեն 
11 11 11    
         
B Group   II Փուլ 
         
2.  Մկրտչյան Էլեն 
11 11 11
 
3.  Ղարիբյան Նաթելլա 8 6 3    
           
B Group   III Փուլ           
1.  Վարդանյան Զինա 11 11 11    
3.  Ղարիբյան Նաթելլա 5 6 7    
           
Մայիսի 26 Տղաներ մինչև 13 տարեկան
           
A Group   I Փուլ           
1.  Շեկունց Էրիկ 10 5 12 6  
2.  Վարդանյան Էրիկ          12 11 10 11  
           
3.  Վարդանյան Հրանտ 4 8 3    
4.  Վարդանյան Հարություն 11 11 11    
           
A Group   II Փուլ 
1.  Շեկունց Էրիկ 11 11 11    
3.  Վարդանյան Հրանտ 6 5 4    
           
2.  Վարդանյան Էրիկ          11 11 12    
4.  Վարդանյան Հարություն 8 6 10    
           
A Group   IIՓուլ           
1.  Շեկունց Էրիկ 9 10 7    
4.  Վարդանյան Հարություն 11 12 11    
           
2.  Վարդանյան Էրիկ   11 11 11    
3.  Վարդանյան Հրանտ 4 6 2    
           
B Group   I Փուլ           
1. Դավթյան Ավետ 11 9 16 10 11
2.  Հարությունյան Արմեն 
8 11 14 12 8
           
B Group   II Փուլ           
2.  Հարությունյան Արմեն  0 1 2    
3.  Նավասարդյան Գագիկ   11 11 11    
           
B Group   III Փուլ           
1. Դավթյան Ավետ 2 5 6    
3. Նավասարդյան Գագիկ 11 11 11    

 



Վերադառնալ