ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 2012թ.
Մայիսի 25-27 «Գրանդ Սպորտ» մարզաառողջարարական համալիրում կկայանա Սքվոշի Հայաստանի I առաջնությունը մինչև 13 տարեկան, 13-17 և 17 տարեկանից բարձր տարիքային խմբերի միջև:
Մայիսի 18-ի Սքվոշի Հայաստանի I առաջնության վիճակահանության արդյունքները`
ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ | |||||
Մայիսի 26 Տղաներ մինչև 13 տարեկան | |||||
A Group 09:00 - 10:00 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1. Շեկունց Էրիկ | I Փուլ 1 - 2 3 - 4 |
||||
2. Վարդանյան Էրիկ | II Փուլ 1 - 3 2 - 4 |
||||
3. Վարդանյան Հրանտ | III Փուլ 1 - 4 2 - 3 |
||||
4. Վարդանյան Հարություն | |
||||
B Group 10:00 - 10:30 | 1 | 2 | 3 | ||
1. Դավթյան Ավետ | |
I Փուլ 1 - 2 |
|||
2. Հարությունյան Արմեն | II Փուլ 2 - 3 |
||||
3. Նավասարդյան Գարիկ | III Փուլ 1 - 3 |
ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ | ||||
Մայիսի 26 Աղջիկներ մինչև 17 տարեկան | ||||
A Group 10:30 - 11:00 | 1 | 2 | 3 | |
1. Վարդանյան Իզաբելլա | I Փուլ 1 - 2 |
|||
2. Ավագյան Մարինե | II Փուլ 2 - 3 |
|||
3. Վարդանյան Անուշ | III Փուլ 1 - 3 |
|||
B Group 11:00 - 11:30 | 1 | 2 | 3 | |
1. Վարդանյան Զինա | I Փուլ 1 - 2 |
|||
2. Մկրտչյան Էլեն | II Փուլ 2 - 3 |
|||
3. Ղարիբյան Նաթելա | III Փուլ 1 - 3 |
ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ | |||||
Մայիսի 25 Տղաներ 17 տարեկան և բարձր | |||||
A Group 18:30 - 19:30 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1. Քեշիշյան Սերգեյ | I Փուլ 1 - 2 3 - 4 |
||||
2. Փանոսյան Արմեն | II Փուլ 1 - 3 2 - 4 |
||||
3. Աստվածատրյան Տիգրան | III Փուլ 1 - 4 2 - 3 |
||||
4. Սթիվեն Դաֆերն | |
||||
B Group 14:00 - 15:00 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1. Դավթյան Հովհաննես | I Փուլ 1 - 2 3 - 4 |
||||
2. Ռուբեն Խաչիկ | II Փուլ 1 - 3 2 - 4 |
||||
3. Ավագյան Հայկ | III Փուլ 1 - 4 2 - 3 |
||||
4 Չիչյան Մուրադ | |
||||
C Group 15:30 - 16:30 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1. Ավետիսյան Հայկ | I Փուլ 1 - 2 |
||||
2 Թովմասյան Արշակ | II Փուլ 2 - 3 |
||||
3. Մարտիրոսյան Կարեն | III Փուլ 1 - 3 |
||||
D Group 17:00 - 18:00 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1. Մելքոնյան Ալեքսանդր |
I Փուլ 1 - 2 |
||||
2. Մարտիրոսյան Արմեն | II Փուլ 2 - 3 |
||||
3. Հակոբյան Արտյոմ | III Փուլ 1 - 3 |
ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ | |||||
Մայիսի 26 Տղաներ 13 - 17 տարեկան | |||||
A Group 11:30 - 12:30 | 1 | 2 | 3 | ||
1. Մանուկյան Սիմոն | I Փուլ 1 - 2 |
||||
2. Հարությունյան Դավիթ | |
II Փուլ 2 - 3 |
|||
3. Գրիգորյան Սերգեյ | III Փուլ 1 - 3 |
||||
B Group 12:30 - 13:30 | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1. Աթանեսյան Գևորգ | I Փուլ 1 - 2 3 - 4 |
||||
2. Աբրահամյան Դավիթ | II Փուլ 1 - 3 2 - 4 |
||||
3. Գրիգորյան Հովհաննես | III Փուլ 1 - 4 2 - 3 |
||||
4. Բունիաթյան Տիգրան | |
Վերադառնալ