Առաջնություններ

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 2012թ.

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 2012թ.

Մայիսի 25-27 «Գրանդ Սպորտ» մարզաառողջարարական համալիրում կկայանա Սքվոշի Հայաստանի I առաջնությունը մինչև 13 տարեկան, 13-17  և 17 տարեկանից բարձր տարիքային խմբերի միջև:

Մայիսի 18-ի Սքվոշի Հայաստանի I առաջնության վիճակահանության արդյունքները`

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի  26  Տղաներ  մինչև  13  տարեկան
 
A Group   09:00 - 10:00 1 2 3 4  
1.  Շեկունց Էրիկ           I Փուլ   1 - 2 
          3 - 4
2.  Վարդանյան Էրիկ                                              II Փուլ   1 - 3 
           2 - 4
3.  Վարդանյան Հրանտ           III Փուլ 1 - 4
            2 - 3 
4.  Վարդանյան Հարություն          

 
B Group   10:00 - 10:30 1 2 3    
1. Դավթյան Ավետ        
 I Փուլ     1 - 2 

2.  Հարությունյան Արմեն       
 II Փուլ    2 - 3
 
3.  Նավասարդյան Գարիկ           III Փուլ   1 - 3

 

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի 26 Աղջիկներ մինչև 17 տարեկան
 
A Group 10:30 - 11:00 1 2 3  
1. Վարդանյան Իզաբելլա       I Փուլ     1 - 2 

2.  Ավագյան Մարինե       II Փուլ    2 - 3 

3.  Վարդանյան Անուշ       III Փուլ   1 - 3

 
B Group 11:00 - 11:30 1 2 3  
1.  Վարդանյան Զինա        I Փուլ      1 - 2 

2.  Մկրտչյան Էլեն        II Փուլ     2 - 3
 
3.  Ղարիբյան Նաթելա       III Փուլ    1 - 3

 

 ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի 25 Տղաներ 17 տարեկան և բարձր  
 
A Group   18:30 - 19:30 1 2 3 4  
1.  Քեշիշյան Սերգեյ          I Փուլ      1 - 2 
             3 - 4
2.  Փանոսյան Արմեն          II Փուլ    1 - 3 
             2 - 4
3.  Աստվածատրյան Տիգրան          III Փուլ   1 - 4
              2 - 3 
4.  Սթիվեն Դաֆերն          

 
B Group  14:00 - 15:00 1 2 3 4  
1. Դավթյան Հովհաննես         I Փուլ      1 - 2 
             3 - 4
2.  Ռուբեն Խաչիկ         II Փուլ     1 - 3 
             2 - 4
3.  Ավագյան Հայկ          III Փուլ   1 - 4
               2 - 3 
4  Չիչյան Մուրադ          

 
C Group 15:30 - 16:30 1 2 3 4  
1.  Ավետիսյան Հայկ          I Փուլ     1 - 2 

2  Թովմասյան Արշակ         II Փուլ    2 - 3 

3. Մարտիրոսյան  Կարեն         III Փուլ   1 - 3

 
D Group  17:00 - 18:00 1 2 3 4  
1.  Մելքոնյան Ալեքսանդր        

I Փուլ    1 - 2 

2.  Մարտիրոսյան Արմեն          II Փուլ    2 - 3 

3.  Հակոբյան Արտյոմ         III Փուլ   1 - 3

 

ՍՔՎՈՇԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ I ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ
Մայիսի  26  Տղաներ 13 - 17 տարեկան
 
A Group  11:30 - 12:30 1 2 3    
1.   Մանուկյան Սիմոն       
 I Փուլ      1 - 2 

2.  Հարությունյան Դավիթ        
 II Փուլ     2 - 3 

3.  Գրիգորյան Սերգեյ      
 III Փուլ    1 - 3

 
B Group  12:30 - 13:30 1 2 3 4  
1. Աթանեսյան Գևորգ         I Փուլ      1 - 2 
            3 - 4
2. Աբրահամյան Դավիթ         II Փուլ     1 - 3 
             2 - 4
3.  Գրիգորյան Հովհաննես          III Փուլ   1 - 4
              2 - 3 
4.  Բունիաթյան Տիգրան           


Վերադառնալ